U subotu je naša seniorska ekipa gostovala u Banja Luci, gdje je u sklopu 9. kola Lige BiH za žene, odigrala utakmicu protiv ekipe ŽKK “Mladi Krajišnik” . Od samog početka, utakmica je bila ujednačena i u dobrom ritmu s obe strane terena. Domaći prvi period rjesava u svoju korist rezultatom 15-12. Početkom drugog perioda nastavlja se dobra igra s obe strane terena. Polovinom drugog perioda dolazi do pada koncentracije u igri naše ekipe i domaća ekipa to koristi i privori poluvrijeme kraju u svoju korist, rezultatom 41-26. u drugom poluvremenu puno bolja igra naših košarkašica koje malo po malo tope prednost domaćina. Treći period se završava u našu korist rezultatom 13-21, i u zadnjih 10 minuta utakmice se ušlo u zaostatku 5 poena. U zadnjoj četvrtini se igralo koš za koš i u jednom trenutku naša ekipa malo pojačava ritam i dovodi u utakmicu u neizvjesnost, na samo jedan koš razlike. Medjutim u ključnim trenucima utakmice, naša ekipa promašuje nekoliko čistih zicera, a zatim domaćin koristi slobodna bacanja i privodi utakmicu kraju i ostvaruje pobjedu rezultatom 64-59. Dobra energija u našem timu i dobra igra protiv bivšeg prvaka države. Najefikasnije u našim redovima bile su Mustafica 15pts, Ramić 11 poena i 11 skokova, Begić 12 i Voloder 10 poena. Kod domaće ekipe najefikasnije su bile Simić sa 16 poena i Runić sa 10. Ekipi Mladog Krajišnika čestitamo na pobjedi i fer i korektnoj igri. Iduće kolo naša ekipa će dočekati ekipu KK “Jumper” iz Zenice.