U okviru 6. kola Lige BiH za žene, naša sneiorska ekipa dočekala je viceprvaka, ekipu ŽKK “Orlovi” iz Banja Luke. Gošće iz Banja Luke došle su kao izraziti favoriti. Gošće su izvanredno otvorile utakmicu rezultatom 0-9, ali naše košarkašice se vraćaju i neriješenim rezultatom završavaju 1. četvrtinu, rezultatom 23-23. Međutim, u 2. četvrtini totalni raspad sistema u igri naše ekipe, a ekipa Orlova to koristi te svojim iskustvom pravi veliku i nedostižnu razliku koju održava i povećava do kraja utakmice.

Rezultat na kraju utakmice glasio je 57-106. Najefikasnije u redovima gosšći bile su : Gligić sa 25 pts, Erak 22, Rajić 16, Domuzin 15 a po 12 poena su dodale Babić i Trebovac.

Najefikasnije u našoj ekipi bile su : Kadić sa 15 pts, Ramić 12, Begić 11 dok je 8 poena dodala Bukva. Moramo naglasiti da su se u strijelce upisale i naše mlade igračice Džajić i Kozić sa 2 i 3pts.

Slijedi reprezntetativna pauza, a iduće kolo naša ekipa gostuje ekipi ŽKK ” Igman ” Istočna Ilidža.