Proteklog vikenda nastavljena je A1 liga FBiH za žene. Naše košarkašice gostovale su u Tuzli kod ekipe ŽKK “StartZ “. Naša ekipa odlično otvara utakmicu i nakon par minuta igre na semaforu rezultat je glasio 00-16 za naše djevojke i do kraja prve četvrtine naše košarkašice su povećale prednost i rezultat je glasio 11-30. U drugoj četvrtini domaće košarkašice nameću svoj ritam igre i polako tope prednost naši košarkašica te se na odmor odlazi sa rezultatom 30-35 za naše košarkašice. U drugom poluvremenu domaća ekipa nastavlja sa istim ritmom i okreće rezultat u svoju korist i na kraju treće četvrtine rezultat je glasio 63-59 za domaću ekipu. U zadnjem periodu naše košarkašice igraju strpljivo i uspjevaju da okrenu rezultat u svoju korist i odnesu pobjedu iz Tuzle, rezultatom 73-75. Ekipi ŽKK ” StartZ ” se zahvaljujemo na gostoprimstvu.

Našu ekipu predvodila je Ilhana Džajić sa 32 poena, a odlično su je pratile Kozić sa 17, Kudović 10, Buturović 8 pts.

Poslije ovog kola naša ekipa je još uvijek neporažena u ovom prvenstvu i zauzimaju prvo mjesto na tabeli. U idućem kolu u goste nam dolazi ekipa KŽK ” Čelik ” iz Zenice.